A-klasa grupa: Zielona Góra I - strona nieoficjalna

Strona klubowa
Herb
  • Witamy na stronie A-klasy grupa : Zielona Góra I .
  •        

Sponsor Serwisu

Zegar

Logowanie

Ankiety

Który zawodnik zostanie najlepszym strzelcem po rundzie jesiennej ?

Kontakty

Baner strony

Zaprzyjaźnione kluby

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 5, wczoraj: 319
ogółem: 137 647

statystyki szczegółowe

Aktualności

Podsumowanie 11 Kolejki.

  • autor: aklasazg, 2011-10-19 04:46

Szczegółowe podsumowanie 11 kolejki A-Klasy grupa : Zielona Góra I .


Zapowiedz 9 Kolejki

  • autor: aklasazg, 2011-09-30 10:01

W dniu 2.10.2011 zostaną rozegrane mecze w ramach 9 kolejki A-Klasy grupa : Zielona Góra I .


Podsumowanie 8 Kolejki.

  • autor: aklasazg, 2011-09-30 05:22

Szczegółowe podsumowanie 8 kolejki A-Klasy grupa : Zielona Góra I .
 


Zapowiedz 8 Kolejki.

  • autor: aklasazg, 2011-09-22 00:27

W dniach 24-25.09.2011 zostaną rozegrane mecze w ramach 8 kolejki A-Klasy grupa : Zielona Góra I .


Podsumowanie 7 kolejki .

  • autor: aklasazg, 2011-09-17 20:42

Szczegółowe podsumowanie 7 kolejki A-Klasy grupa : Zielona Góra I .


Zapowiedz 7 Kolejki

  • autor: aklasazg, 2011-09-16 00:11

W dniach 17-18.09.2011 zostaną rozegrane mecze w ramach 7 kolejki A-Klasy grupa : Zielona Góra I .


Podsumowanie 6 Kolejki

  • autor: aklasazg, 2011-09-14 23:58

Szczegółowe podsumowanie 6 kolejki A-Klasy grupa : Zielona Góra I .
 


Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. jabol460 46
2. bratek314 45
3. Stefka 42
4. Gurdin 42
5. wojtek555 41
6. crespomilan 40
7. alex12432 40
8. dam_bo 39
9. Kozo87 39
10. rot434 38

Reklama

Wyniki

Ostatnia kolejka 11
Mewa Cigacice 1:4 Cargovia Kargowa
Sokół Dąbrówka Wielkopolska 2:0 Bizon Wilkowo (s)
Sparta Nietkowice 2:3 Victoria Szczaniec (b)
Zenit Myszęcin 1:4 Santos Świebodzin (b)
Zryw Rzeczyca 7:0 Zieloni Łagów (b)
Sokół Kalsk 6:0 Błękitni Ołobok
Klon Babimost 0:1 Zorza Mostki
Spartak Budachów 2:0 Zenit Ługów (s)

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 12
Bizon Wilkowo (s) - Mewa Cigacice
Zenit Ługów (s) - Cargovia Kargowa
Zieloni Łagów (b) - Zenit Myszęcin
Victoria Szczaniec (b) - Sokół Dąbrówka Wielkopolska
Santos Świebodzin (b) - Sparta Nietkowice
Zorza Mostki - Sokół Kalsk
Spartak Budachów - Klon Babimost
Błękitni Ołobok - Zryw Rzeczyca