A-klasa grupa: Zielona Góra I - strona nieoficjalna

Strona klubowa
Herb
  • Witamy na stronie A-klasy grupa : Zielona Góra I .
  •        

Sponsor Serwisu

Zegar

Logowanie

Ankiety

Który zawodnik zostanie najlepszym strzelcem po rundzie jesiennej ?

Kontakty

Baner strony

Zaprzyjaźnione kluby

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 2 gości

dzisiaj: 6, wczoraj: 25
ogółem: 137 179

statystyki szczegółowe

Terminarz || Wyniki

Rozgrywki Ligowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
2011-08-13 Victoria Szczaniec (b) 3:1 Zenit Ługów (s) zobacz ›
2011-08-14 Zieloni Łagów (b) 1:2 Cargovia Kargowa zobacz ›
2011-08-14 Klon Babimost 1:1 Zenit Myszęcin zobacz ›
2011-08-14 Spartak Budachów 0:1 Sparta Nietkowice zobacz ›
2011-08-14 Santos Świebodzin (b) 3:2 Bizon Wilkowo (s) zobacz ›
2011-08-14 Zorza Mostki 3:2 Sokół Dąbrówka Wielkopolska zobacz ›
2011-08-15 Błękitni Ołobok 2:1 Mewa Cigacice zobacz ›
2011-09-14 Sokół Kalsk 3:3 Zryw Rzeczyca zobacz ›
2011-08-20 Bizon Wilkowo (s) 2:1 Zieloni Łagów (b) zobacz ›
2011-08-20 Zenit Ługów (s) 7:0 Zryw Rzeczyca zobacz ›
2011-08-20 Mewa Cigacice 4:1 Zorza Mostki zobacz ›
2011-08-20 Cargovia Kargowa 0:1 Błękitni Ołobok zobacz ›
2011-08-20 Victoria Szczaniec (b) 1:4 Santos Świebodzin (b) zobacz ›
2011-08-21 Zenit Myszęcin 1:1 Sokół Kalsk zobacz ›
2011-08-21 Sparta Nietkowice 1:3 Klon Babimost zobacz ›
2011-08-21 Sokół Dąbrówka Wielkopolska 2:2 Spartak Budachów zobacz ›
2011-08-24 Zieloni Łagów (b) 1:3 Victoria Szczaniec (b) zobacz ›
2011-08-24 Zorza Mostki 2:5 Cargovia Kargowa zobacz ›
2011-08-24 Spartak Budachów 0:5 Mewa Cigacice zobacz ›
2011-08-24 Sokół Kalsk 1:0 Sparta Nietkowice zobacz ›
2011-08-24 Zryw Rzeczyca 0:0 Zenit Myszęcin zobacz ›
2011-08-25 Błękitni Ołobok 0:4 Bizon Wilkowo (s) zobacz ›
2011-08-25 Santos Świebodzin (b) 1:1 Zenit Ługów (s) zobacz ›
2011-08-25 Klon Babimost 0:2 Sokół Dąbrówka Wielkopolska zobacz ›
2011-08-27 Zenit Ługów (s) 2:2 Zenit Myszęcin zobacz ›
2011-08-27 Mewa Cigacice 1:0 Klon Babimost zobacz ›
2011-08-27 Victoria Szczaniec (b) 2:2 Błękitni Ołobok zobacz ›
2011-08-27 Santos Świebodzin (b) 10:3 Zieloni Łagów (b) zobacz ›
2011-08-28 Cargovia Kargowa 3:0 Spartak Budachów zobacz ›
2011-08-28 Sparta Nietkowice 1:3 Zryw Rzeczyca zobacz ›
2011-08-28 Sokół Dąbrówka Wielkopolska 3:1 Sokół Kalsk zobacz ›
2011-08-28 Bizon Wilkowo (s) 3:0 Zorza Mostki zobacz ›
2011-09-01 Zryw Rzeczyca 1:4 Sokół Dąbrówka Wielkopolska zobacz ›
2011-09-03 Sokół Kalsk 3:1 Mewa Cigacice zobacz ›
2011-09-04 Zieloni Łagów (b) 1:3 Zenit Ługów (s) zobacz ›
2011-09-04 Błękitni Ołobok 1:9 Santos Świebodzin (b) zobacz ›
2011-09-04 Zorza Mostki 6:2 Victoria Szczaniec (b) zobacz ›
2011-09-04 Spartak Budachów 1:4 Bizon Wilkowo (s) zobacz ›
2011-09-04 Klon Babimost 3:1 Cargovia Kargowa zobacz ›
2011-09-04 Zenit Myszęcin 1:0 Sparta Nietkowice zobacz ›
2011-09-11 Zenit Ługów (s) 3:0 Sparta Nietkowice zobacz ›
2011-09-11 Mewa Cigacice 7:0 Zryw Rzeczyca zobacz ›
2011-09-11 Cargovia Kargowa 3:1 Sokół Kalsk zobacz ›
2011-09-11 Bizon Wilkowo (s) 4:2 Klon Babimost zobacz ›
2011-09-11 Victoria Szczaniec (b) 4:1 Spartak Budachów zobacz ›
2011-09-11 Santos Świebodzin (b) 8:2 Zorza Mostki zobacz ›
2011-09-11 Zieloni Łagów (b) 2:1 Błękitni Ołobok zobacz ›
2011-09-14 Sokół Dąbrówka Wielkopolska 5:2 Zenit Myszęcin zobacz ›
2011-09-17 Zorza Mostki 3:0 Zieloni Łagów (b) zobacz ›
2011-09-17 Sokół Kalsk 7:0 Bizon Wilkowo (s) zobacz ›
2011-09-18 Błękitni Ołobok 0:3 Zenit Ługów (s) zobacz ›
2011-09-18 Spartak Budachów 0:10 Santos Świebodzin (b) zobacz ›
2011-09-18 Klon Babimost 2:1 Victoria Szczaniec (b) zobacz ›
2011-09-18 Zryw Rzeczyca 1:1 Cargovia Kargowa zobacz ›
2011-09-18 Zenit Myszęcin 0:1 Mewa Cigacice zobacz ›
2011-09-18 Sparta Nietkowice 1:0 Sokół Dąbrówka Wielkopolska zobacz ›
2011-09-24 Zenit Ługów (s) 0:3 Sokół Dąbrówka Wielkopolska zobacz ›
2011-09-24 Mewa Cigacice 5:1 Sparta Nietkowice zobacz ›
2011-09-24 Cargovia Kargowa 0:1 Zenit Myszęcin zobacz ›
2011-09-24 Victoria Szczaniec (b) 1:2 Sokół Kalsk zobacz ›
2011-09-24 Santos Świebodzin (b) 3:0 Klon Babimost zobacz ›
2011-09-25 Bizon Wilkowo (s) 2:0 Zryw Rzeczyca zobacz ›
2011-09-25 Zieloni Łagów (b) 3:7 Spartak Budachów zobacz ›
2011-09-25 Błękitni Ołobok 2:4 Zorza Mostki zobacz ›
2011-10-02 Zorza Mostki 1:4 Zenit Ługów (s) zobacz ›
2011-10-02 Spartak Budachów 4:2 Błękitni Ołobok zobacz ›
2011-10-02 Klon Babimost 3:1 Zieloni Łagów (b) zobacz ›
2011-10-02 Sokół Kalsk 2:4 Santos Świebodzin (b) zobacz ›
2011-10-02 Zryw Rzeczyca 0:0 Victoria Szczaniec (b) zobacz ›
2011-10-02 Zenit Myszęcin 1:1 Bizon Wilkowo (s) zobacz ›
2011-10-02 Sokół Dąbrówka Wielkopolska 4:2 Mewa Cigacice zobacz ›
2011-10-02 Sparta Nietkowice 0:1 Cargovia Kargowa zobacz ›
10  2011-10-08 Zenit Ługów (s) 3:1 Mewa Cigacice zobacz ›
10  2011-10-08 Cargovia Kargowa 2:5 Sokół Dąbrówka Wielkopolska zobacz ›
10  2011-10-08 Santos Świebodzin (b) 7:0 Zryw Rzeczyca zobacz ›
10  2011-10-09 Zieloni Łagów (b) 1:3 Sokół Kalsk zobacz ›
10  2011-10-09 Błękitni Ołobok 0:0 Klon Babimost zobacz ›
10  2011-10-09 Bizon Wilkowo (s) 1:0 Sparta Nietkowice zobacz ›
10  2011-10-09 Zorza Mostki 5:0 Spartak Budachów zobacz ›
10  2011-10-10 Victoria Szczaniec (b) 1:1 Zenit Myszęcin zobacz ›
11  2011-10-15 Mewa Cigacice 1:4 Cargovia Kargowa zobacz ›
11  2011-10-16 Sokół Dąbrówka Wielkopolska 2:0 Bizon Wilkowo (s) zobacz ›
11  2011-10-16 Sparta Nietkowice 2:3 Victoria Szczaniec (b) zobacz ›
11  2011-10-16 Zenit Myszęcin 1:4 Santos Świebodzin (b) zobacz ›
11  2011-10-16 Zryw Rzeczyca 7:0 Zieloni Łagów (b) zobacz ›
11  2011-10-16 Sokół Kalsk 6:0 Błękitni Ołobok zobacz ›
11  2011-10-16 Klon Babimost 0:1 Zorza Mostki zobacz ›
11  2011-10-16 Spartak Budachów 2:0 Zenit Ługów (s) zobacz ›
12  2011-10-22 Bizon Wilkowo (s) Mewa Cigacice 10:30
12  2011-10-23 Zenit Ługów (s) Cargovia Kargowa 11:00
12  2011-10-23 Zieloni Łagów (b) Zenit Myszęcin 12:00
12  2011-10-23 Victoria Szczaniec (b) Sokół Dąbrówka Wielkopolska 14:00
12  2011-10-23 Santos Świebodzin (b) Sparta Nietkowice 14:00
12  2011-10-23 Zorza Mostki Sokół Kalsk 14:00
12  2011-10-23 Spartak Budachów Klon Babimost 14:00
12  2011-10-23 Błękitni Ołobok Zryw Rzeczyca 15:00
13  2011-10-29 Mewa Cigacice Victoria Szczaniec (b) 14:00
13  2011-10-29 Cargovia Kargowa Bizon Wilkowo (s) 15:00
13  2011-10-30 Sokół Dąbrówka Wielkopolska Santos Świebodzin (b) 13:00
13  2011-10-30 Zenit Myszęcin Błękitni Ołobok 14:00
13  2011-10-30 Zryw Rzeczyca Zorza Mostki 14:00
13  2011-10-30 Klon Babimost Zenit Ługów (s) 14:00
13  2011-10-30 Sparta Nietkowice Zieloni Łagów (b) 15:00
13  2011-10-30 Sokół Kalsk Spartak Budachów 15:00

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. jabol460 46
2. bratek314 45
3. Stefka 42
4. Gurdin 42
5. wojtek555 41
6. crespomilan 40
7. alex12432 40
8. dam_bo 39
9. Kozo87 39
10. rot434 38

Reklama

Wyniki

Ostatnia kolejka 11
Mewa Cigacice 1:4 Cargovia Kargowa
Sokół Dąbrówka Wielkopolska 2:0 Bizon Wilkowo (s)
Sparta Nietkowice 2:3 Victoria Szczaniec (b)
Zenit Myszęcin 1:4 Santos Świebodzin (b)
Zryw Rzeczyca 7:0 Zieloni Łagów (b)
Sokół Kalsk 6:0 Błękitni Ołobok
Klon Babimost 0:1 Zorza Mostki
Spartak Budachów 2:0 Zenit Ługów (s)

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 12
Bizon Wilkowo (s) - Mewa Cigacice
Zenit Ługów (s) - Cargovia Kargowa
Zieloni Łagów (b) - Zenit Myszęcin
Victoria Szczaniec (b) - Sokół Dąbrówka Wielkopolska
Santos Świebodzin (b) - Sparta Nietkowice
Zorza Mostki - Sokół Kalsk
Spartak Budachów - Klon Babimost
Błękitni Ołobok - Zryw Rzeczyca